Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Gülecek

Düzce Belediyesinin şehrin belirli bölgelerine yerleştirilerek başlatmış olduğu ‘Gıda Kumbaraları’ uygulaması Ramazan ayında da devam ediyor. Yıl boyunca hayırseverlerin erzak bıraktığı belediye ekiplerinin de ihtiyaç sahipleriyle buluşturduğu kumbaralar Ramazan ayında da yine hayırseverlerin destekleriyle dolmayı bekliyor.

İhtiyaç Sahiplerinin Yüzü Gülecek
4.04.2022 - 15:57
İHA

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından sosyal belediyecilik çalışmaları kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara dokunmak amacıyla hayata geçirilen, ‘Gıda Kumbaraları’, Ramazan ayında da hayırseverlerle ihtiyaç sahiplerini buluşturuyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenli olarak kontrol edilen ve Bahçeşehir bölgesi Düzpaş market önü, Hastane Caddesi Yunus Market önü, Atatürk Bulvarı BİM Market önü ve Cedidiye Mahallesi Carrefour Market önü olmak üzere toplam 4 noktaya yerleştirilen kumbaralar, hayırseverlerin desteklerini bekliyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar