Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İftarda Sofralara Konuk Oluyor

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hafta sonunu belediye çalışmalarına ve vatandaşlara ayırdı. Gündüz saatlerinde belediye ekiplerinin çalışmalarını inceleyen Başkan Özlü, iftarını ise Gürbüz ailesi ile birlikte yaptı.

İftarda Sofralara Konuk Oluyor
4.04.2022 - 12:06
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Ramazan ayının ilk hafta sonunda hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Çamköy kavşağındaki çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinden yapılan ve planlanan çalışmaları dinledi.


 

ÇALIŞMALARIN SON DURUMUNU İNCELEDİ
 

Ramazan ayının ilk gününde şehir mezarlığını da unutmayan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şehir mezarlığındaki bakım, onarım ve peyzaj planlanmasının yapılmasının ardından harekete geçtiklerini belirtti. 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, vatandaşlarla iftar yapmandan önce BELMEK’in yeni binasını ziyaret etti. Düzce’nin daha yaşanabilir bir kent olması için etkin bir çalışma yürüttüklerini kaydeden Başkan Özlü, “ BELMEK kurslarımıza daha kolay erişilmesi adına çalışmayı sürdürüyoruz. Kursumuzun yeni yerinde, modern ve ferah dersliklerinde vatandaşlarımız hobilerini geliştirip meslek sahip olmaya devam edecek” diye konuştu.

Ramazan ayının ilk günü iftarda Gürbüz ailesinin evine misafir olan Başkan Özlü, ev halkı ile birlikte orucunu açarak sohbet etti. 

Ramazan’ın ikinci günün de ise geçtiğimiz hafta içi babasını kaybeden Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperetifi Başkanı Ertan Taşlı’ya taziye ziyaretinde bulundu. Judo müsabakaları için Düzce’de bulunan Batı Karadeniz İlleri judo antrenör ve hakemleriyle sohbet eden Başkan Özlü, daha sonra Çalık ailesinin iftar sofrasına konuk oldu.

HASTA ZİYARETLERİNİ İHMAL ETMİYOR
 

İftar sonrası, Fatma Gökdeniz isimli vatandaşı ziyaret ederek hayır duasını alan Başkan Özlü, sahur programında ise öğrenci evine misafir oldu. Üniversiteli gençlerle sahurunu yapan Özlü, “Mübarek Ramazan-ı Şerif’i hakkını vererek idrak etmeye çaba sarf ediyoruz. Geçtiğimiz yıllarda doyasıya tadamadığımız Ramazan’ı yaşamaya ve yaşatmaya çalışıyoruz. Bu gece de kıymetli gençlerimizin evlerine misafir olduk. Gözlerindeki parıltı, vizyoner fikirleri geleceğimizin ne kadar parlak olduğunu gösteriyor. Gençlerimize güveniyoruz. Bu vesile ile bir kez daha tüm vatandaşlarımızın Ramazan-ı Şerif’lerini kutluyorum” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar