Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'nin En Modern Kütüphanesi Uzunmustafa'da olacak

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Konak Gazinosu olarak bilinen alana yapılacak olan Kitap-Kafe ve çok amaçlı salonun projelendirilmesinin tamamlandığını müjdeledi.

Düzce'nin En Modern Kütüphanesi Uzunmustafa'da olacak
1.04.2022 - 15:47
Güncelleme 2.04.2022 - 11:26
Haber Merkezi

Konser, imza günleri, konferans ve dinletilere de ev sahipliği yapacak olan yeni merkez için çalışmalar kısa süre sonra başlayacak. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, içerisinde bir çok etkinliğin düzenlenebileceği şehrin en modern kütüphanesi için geri sayımın başladığını açıkladı. Uzunmustafa Mahallesinde bulunan Konak Gazinosunun kaldırılmasının ardından 4 bin 600 metrekare parsel üzerindeki alanda proje hazırlıkları tamamlanan modern kitap-kafenin yapımına kısa süre içerisinde başlanacak.

İçerisinde kitap söyleşi alanı, ilkokul çağındaki çocuklar için tanıtım ve eğitim amaçlı etkinlik alanları, konferans ve dinleti salonu, imza günü, konser ve sinema gecelerinin düzenlenebileceği bölümlerin bulunacağı kitap/kafe ile Düzce en modern kütüphanesine kavuşmuş olacak.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar