Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Antik Tiyatroda Gençlerle Buluştu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Üniversitesi Artı Kariyer Topluluğu üyesi gençlerle bir araya geldi. Başkan Özlü, Konuralp Antik Tiyatro alanında buluştuğu üniversite öğrencileriyle keyifli bir gün geçirdi.

 Antik Tiyatroda Gençlerle Buluştu
29.03.2022 - 14:03
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  gençlere verdiği değeri ve önemi her fırsatta onlarla bir araya gelerek göstermeyi sürdürüyor.

Gençlere zaman ayırmaya özen gösteren Başkan Özlü, Konuralp Antik Tiyatro Kazı Alanındaa Düzce Üniversitesi Artı Kariyer Topluluğu üyesi gençlerle buluştu.

Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek gençlerle bir araya gelmekten büyük keyif aldığını belirten ve gençlerin her biri ile ayrı ayrı ilgilenerek sorularını  yanıtlayan Başkan Özlü, “Hayatımıza anlam katan gençlerimizle antik tiyatro alanımızda keyifli bir gün geçirdik. Onlarla birlikte olmaktan, geleceğe umut dolu bakışlarından duyduğumuz mutluluğu kelimelerle ifade etmem mümkün değil. Hepsi bir pırlanta ve ülkemizin aydınlık geleceği olarak parlıyorlar. Bundan sonra da farklı etkinliklerle bir araya gelmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Program, gençlerin Başkan Dr. Faruk Özlü ile hatıra fotoğrafı çektirmelerinin ardından sona erdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar