Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Özel Haftada Özel Ziyaret

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ‘Yaşlılara Saygı Haftası’ kapsamında Neriman Çilingir Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını huzurevi sakinleri ile paylaşan belediye heyeti yaşlıların yüzünde tebessüm oldu.

Özel Haftada Özel Ziyaret
23.03.2022 - 12:01
Haber Merkezi

 Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü personeliyle birlikte Neriman Çilingir Huzurevinde hayatlarını sürdüren yaşlıları ziyaret etti.

Huzurevi sakinleriyle tek tek görüşerek istek ve taleplerini dinleyen Kocaman, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını da ileterek hediyelerini takdim etti.

"MUTLULUĞUMUZ BİR KAT DAHA ARTTI"

Belediye Başkan Yardımcısı Kocaman ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün ziyaretlerinden ötürü çok mutlu olduğunu dile getiren huzurevi sakinlerinden yaşlı bir birey, “Başkan yardımcımız Oya hanımı tanımakla mutluluğumuz bir kat daha arttı. Faaliyetlerimizi daha da hızlandıracak. Bundan da son derece mutlu olacağımızı tahmin ediyorum. Ben burada çok mutluyum. Bilgili, kültürlü insanlar hep buraya toplanmış" şeklinde konuştu.

"SIK SIK ZİYARETE GELECEĞİZ"

Huzurevine gerçekleştirdikleri ziyaretten ötürü çok duygulandığını ifade eden Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, “Gözlemlediğim kadarıyla burada bulunmaktan hepsi çok mutlu. Bugüne kadar yapılanlar için yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha fazlasını yapacağız inşallah. Sık sıkta ziyarete geleceğiz kendilerini” dedi. Ziyaret, günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar