Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Pasta Kesip Parmak Boyası Yaptılar

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde Kusursuz Kafe’de çalışan engelli bireylerle bir araya gelerek hem günlerini kutladı hem de birlikte pasta kesti. Çalışanlar daha sonra parmak boyası etkinliği yaptı.

22.03.2022 - 11:24
Güncelleme 22.03.2022 - 12:02
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü’nde engelli bireylerle bir araya geldi. Düzce Belediyesinin AB projesi olan Kusursuz Kafe’ye giden Başkan Yardımcısı Kocaman, çalışan gençlerle pasta kesip sohbet etti.

Her bireyin engelli adayı olduğunu kaydeden Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, “Bu özel günde belediyemizin açtığı Kusursuz Kafe’de çalışan kardeşlerimizi ziyaret etmek istedik. Karşılıksız sevginin ne olduğunu gösteren her zaman sevilmeyi hak eden kardeşlerimizin yanında olacağız. Bu bizim hem sorumluluğumuz hem de insanlık görevimizdir. 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü vesilesiyle down sendromlu bireyler ve değerli ailelerine sağlıklı huzurlu ve mutlu bir hayat diliyorum” diye konuştu.

PASTA KESİP PARMAK BOYASI YAPTILAR

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından getirilen yaş pasta kesildikten sonra çocuklar ile misafirler birlikte parmak boyası yaptı. Kusursuz Kafe’de çalışan bireylerin ziyaretlerden dolayı memnuniyetleri ise gözlerinden okundu.


Editör: E. Varol
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar