Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bayramlıklar Düzce Belediyesinden

Düzce Belediyesi ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek. Bayram öncesinde  il genelinde dar gelirli aileleri tepeden tırnağa giydirecek.

Bayramlıklar Düzce Belediyesinden
22.03.2022 - 11:06
Haber Merkezi

Sosyal belediyecilik alanında her kesimden insana dokunan Düzce Belediyesi, Ramazan ayı öncesinde kıyafet hazırlığına başladı. 

  Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, ihtiyaç sahiplerini yeni kıyafetlerle buluşturarak gönül belediyeciliği adına en güzel örneklerden birini sergilemek için çalışmalarını sürdürüyor.

 Yüzlerde küçük de olsa bir tebessüm bırakmak için hazırlıklara başlayan Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, ihtiyaç sahiplerinin kıyafet sorununu çözecek çalışmalara başladı.

    

 

Düzce Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü 2 bin adet bayramlık kıyafet alımı için

açık ihale usulü ile ihaleye çıkacak.

 

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünde yapılacak olan ihale 5 Nisan  2022 tarihinde saat 11: 00’da başlayacak. İhaleyi kazanan firma Belediye ile yapacağı sözleşmenin ardından 10 gün içinde kıyafetleri teslim edecek. 

 

RAMAZAN’DA SICAK YEMEK VERECEKLER

 

Düzce Belediyesi, ayrıca  11 ayın sultanı Ramazan ayında Düzce’deki birlik ve beraberliği pekiştirmek adına her gün 500 ihtiyaç sahibi vatandaşa bağışçıların da destekleriyle sıcak iftar yemeği ulaştıracak.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, pandemi sürecinden bu yana iftar çadırları yerine ihtiyaç sahibi kişilerin evlerine iftar yemeği dağıtım çalışmasını bu sene de gerçekleştirecek. ‘ İftar Kardeşliği’ sloganıyla yola çıkan DüzceBelediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşlarla bağışçılar arasında da köprü kurmuş olacak.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar