Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Özlü ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ Ödülünü Aldı

AK Parti Yerel Yönetimler Kültür Sanat Kongresinde Düzce Belediyesi ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ ödülüne layık görüldü. Ödülünü Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü aldı.

Özlü ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ Ödülünü Aldı
21.03.2022 - 16:10
Güncelleme 21.03.2022 - 16:12
Haber Merkezi

AK Parti Yerel yönetim başkanlarının katılımlarıyla kültür ve sanat konusunda tecrübe paylaşımının yapıldığı ve şehirlerin kimlikleri üzerine görüşlerin tartışıldığı AK Parti Yerel Yönetimler Kültür Sanat Kongresi gerçekleştirildi.

Kongrede ‘Yılın En İyi Dijital İçerik’ dalında ödüle layık görülen Düzce Belediyesinin ödülünü AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'dan alan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Yılın En İyi Dijital İçerik Ödülünün sahibi olduk. Bizleri bu ödüle layık gören değerli Genel Başkan Yardımcılarımıza, Genel Merkezimizin kıymetli mensuplarına ve bu ödülün kazanımında büyük katkısı olan çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar