Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Belediye Şirketlerinde Yönetimler Değişti

Belediye şirketlerinde yönetimler değişti Düzce Belediyesinde başkan yardımcılıkları ve birim müdürlerinin ardından şirket yönetimlerinde de değişiklik yapıldı.

 Belediye Şirketlerinde Yönetimler Değişti
15.03.2022 - 13:49
Güncelleme 15.03.2022 - 20:29
Haber Merkezi

Belediye şirketlerinde yönetimler değişti
Düzce Belediyesinde başkan yardımcılıkları ve birim müdürlerinin ardından şirket yönetimlerinde de değişiklik yaptı.Düzce Beltur AŞ, Düzce Bahçeşehir AŞ, Düzce Ulaşım AŞ , Düzce BELTAŞ AŞ , Düzce BELKA AŞ Yönetim Kurulları yenilendi.  

Belediye'ye bağlı  Şirketlerde yönetim kurullarına yeni isimler getirilri. Bazı yönetim kurulu üyeleri ise diğer şirketlerde görev aldı.  

Belediye şirketlerinin yeni yönetimleri şöyle oluştu:

BELTUR

Yönetim Kurulu  Başkanı Hüdaver Gösterişli, Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer, Üyeler Nurullah Yıldız, Cüneyt Yemenici, Ertan Taşlı, Duygu Ataç Aki, İmran Aktepe.

Önder Tonyalı ile Yüksel Bölük'ün bu şirketteki görevine son verildi.  

BAHÇEŞEHİR A.Ş

Bahçeşehir AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Ekiz Asuk, Başkan Yardımcısı Yaşar Özdemir  oldu. Yönetim kurulu üyeleri ise Murat Aydın, Özcan Çakmakçı ve İsmail Biriktir olarak belirlendi. Gönül Asuk'un Beltur'daki Genel Müdür Yardımcılığı görevine devam edeceği belirtildi.

ULAŞIM A.Ş

Bu şirkette Yavuz Yılmaz dışındaki tüm üyeler değiştirildi.

Ulaşım AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına Hasan Günden, başkan yardımcılığına Okan Özkasap getirilirken, yönetim kurulu üyeleri ise Yavuz Yılmaz, Oğuzhan Küçük ve İbrahim Özbakır'dan oluştu. 

BELTAŞ

Fevai Arslan tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçilirken, Beltur'dan bu şirkete geçen Önder Tonyalı da başkan yardımcısı oldu. Yönetim Kurulu üyeliklerine Tuncay Şahin, Serkan Yılmaz, Kenan Varol ve Ahmet Azap yeniden seçildi.

BELKA

BELKA AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığına Sinan İnan devam ederken, Başkan Yardımcısı Burçin Sarıcan oldu. Yönetim Kurulu üyeliklerine ise Cihan Ünal, Recep Albayrak ve Ufuk Yılmaz getirildi.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.