Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Melen Park Bahara Hazırlanıyor

İçerisinde dinlenme, eğlenme ve piknik alanı olarak hizmet veren Melen Su Park bahara hazırlanıyor. 

Melen Park Bahara Hazırlanıyor
25.02.2022 - 18:41
Güncelleme 26.02.2022 - 13:56
İHA

Hava şartlarının iyileşmesiyle birlikte çocuklarıyla birlikte parklara koşan Düzceliler için Düzce Belediyesi harekete geçti . Melen Su Park da bahar hazırlıkları başladı.

MELEN SU PARK HER GÜN TEMİZLENİYOR

Düzce Belediyesi birimleri, Melen Su Parkın temizlik, park onarım ve bitkilendirilmesi gibi çalışmalarını yaparak nezih bir parkta dinlenmelerini sağlıyor. Özellikle Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, parkın her bir köşesini tertemiz yapmak için her gün mesai harcıyor. Ekipler, piknik yapacak kamelyaları ve spor alanlarını tertemiz yaparken ihtiyaçların karşılanacağı tuvalet ve abdesthaneleri de yıkayarak kullanıma hazır hale getiriyor.

TRAFİK EĞİTİM PARKURU İLGİ GÖRÜYOR

Melen Su Park içerisinde geçtiğimiz yıl yapımı tamamlanan genç ve çocukların trafik eğitimlerini uygulamalı olarak alabileceği trafik eğitim parkuru da ilgi görüyor. Melen Su parka gelen vatandaşlar trafik eğitim parkurunda çocuklarıyla hem eğleniyor hem de trafik kurallarını öğretiyor. Öte yandan 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol sahası, 1 adet voleybol sahası, 1 adet futbol sahası ve spor aletleri olan parkta gençlere spor yapma imkânı sunuluyor.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.