Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Başkan Özlü Efsanelerle Buluştu

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir dizi toplantı ve temasta bulunmak üzere İstanbul'a gitti. İstanbul Büyükşehir Belediyesinin eski Başkanlarından Bedrettin Dalan ve Fenerbahçe Spor Kulübü eski Başkanı Aziz Yıldırım ile bir araya geldi.

Başkan Özlü Efsanelerle Buluştu
23.02.2022 - 11:57
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ‘Turizmde Yeni Arayışlar’ Zirvesine katılmak için gittiği İstanbul’da çeşitli ziyaretlerde de bulundu. Özlü, ilk olarak üniversite öğrenciliği yıllarına denk gelen 1984-1989 arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Bedrettin Dalan ile bir araya geldi.

Özlü, efsane belediye başkanı olarak tanımladığı Dalan ile geçmişe dönük keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Ardından Düzceli iş insanı ve Fenerbahçe Spor Kulübünün efsane başkanlarından Aziz Yıldırım ile biraraya gelen Başkan Özlü, Düzce’ye yönelik değerlendirmeler başta olmak üzere ulusal ve spor konularının ön plana çıktığı samimi bir sohbette bulundu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.