Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beyciler'in Artık Mahalle Konağı Var

Beyciler Mahallesi sakinlerinin artık, hem eğlenip hem eğitim alabilecekleri bir sosyal alanları oldu. Beyciler Mahalle Konağı kısa sürede hizmete açılacak. Çamköy Mahalle Konağında ise çalışmalar başladı. 

21.02.2022 - 13:13
Güncelleme 21.02.2022 - 13:52
Haber Merkezi

Geçtiğimiz yılın Ağustos ayında bağışçılarla imzalanan protokolün ardından Beyciler Mahallesinde yapımına başlanan konak tamamlandı. Çamköy’e yapılacak konak için de çalışmalara başlandı. Ardında Çavuşlar ve Ağa mahallesine de bir konak kazandırılacak. 


 

“BEYCİLER’E HAYIRLI OLSUN”
 

Başkan Özlü, konağın son durumunu detaylı şekilde incelemesinin ardından yaptığı açıklamada, “Beyciler Mahallesi sakinlerine hayırlı olsun. Bağışçılarımıza da çok teşekkür etmek istiyorum. Onların destekleriyle kısa süre içerisinde tamamlanan çalışmalarla mahalle sakinlerimiz için nezih bir mekan oluşturduk. Kısa süre içerisinde de vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Beyciler Mahallesinin artık, hem eğlenip hem eğitim alabilecekleri bir sosyal alanları var” dedi.

 

ÇAMKÖY KONAĞINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI
 

Çamköy Mahallesinde konağın çalışmalarının başladığı müjdesini de veren Özlü, “Çamköy konağına yönelik çalışmalarımız başladı. Beyciler de uyguladığımız gibi bir çalışma ile burada da kısa sürede mahalle sakinleri için nezih bir mekan oluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.