Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Minik Ellerden Lezzetli Yemekler

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, bünyesinde eğitim verdiği çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamanın yanı sıra meslekleri tanımaları için de çeşitli aktiviteler düzenliyor. Bu kapsamda Mutfak Sanatları Merkezini ziyaret eden minik öğrenciler, mutfağa girerek aşçılık mesleğini deneyimledi.

Minik Ellerden Lezzetli Yemekler
16.02.2022 - 12:41
İHA
3

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü ana sınıfı çatısı altında bulunan minikler, bir yandan fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlanması adına eğitim alırken, diğer yandan da meslek gruplarını yerinde inceleme fırsatı yakalıyor.

Bu kapsamda, Düzce’nin gastronomi kenti olma yolunda büyük bir adım olarak şehre kazandırılan Mutfak Sanatları Merkezini ziyaret eden minik öğrenciler, mutfağa girerek aşçı önlüklerini giydi. MSM’nin uzman aşçıları ile bir araya gelen minikler, hamur yoğurmadan kahvaltı tabağı hazırlamaya kadar birçok konuyu uygulamalı olarak yerinde gördü.

MSM mutfakta keyifli ve eğlenceli zaman geçiren Çocuk Kulübü öğrencilerinin hazırladığı menülerin lezzeti ise parmak ısırttı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Sezen Kuşçu
  Sezen Kuşçu
  17.02.2022 11:59

  O parmak ne ne NE kadar tatlısın ..Minik şef..:)

 • Şükran C.
  Şükran C.
  16.02.2022 15:40

  Acaba bizde deneyim yapabilir miyiz.?

 • Gizem Ova
  Gizem Ova
  16.02.2022 15:39

  Ya çok tatlılar..