Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Özlü: "Onların Başarılarını Kutluyoruz"

Düzce'de gece gündüz karla mücadele çalışmalarında görev alan personele, Belediye Başkanı Faruk Özlü tarafından balık ekmek ziyafeti verildi. Ekiplere teşekkürlerini sunan Başkan Özlü, "Onların başarılarını kutluyoruz" dedi.

Özlü: "Onların Başarılarını Kutluyoruz"
4.02.2022 - 18:32
İHA

Düzce'de geçtiğimiz hafta son yılların en yoğun kar yağışı etkisini gösterdi. Kent merkezinde yolları kapatan, ulaşımı da olumsuz etkileyen kar yağışında belediye ekipleri yoğun çaba harcadı. 304 belediye çalışanının, 35 iş makinesi ile mücadele verdiği kar yağışında 2 bin ton da tuz kullanıldı. Kar yağışının sona ermesiyle birlikte herkes rahat bir nefes alırken, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ise ekiplere balık ekmek ziyafeti verdi. Elleriyle balık pişiren Özlü, işçilere teşekkür etti."Onların başarılarını kutluyoruz"
 

Son 50 yılın en ağır kış şartlarını geçirdiklerini vurgulayan Başkan Özlü, "Son dönemde yağan kar bizim beklentilerimizin çok üzerindeydi. Karla mücadele için yaptığımız hazırlıklar sayesinde hiçbir aksama olmadan yolları açtık, toplu taşıma sistemimiz çalıştı. Dolayısıyla bu çalışmalarda gayret gösteren arkadaşlarımıza bugün hamsi partisi düzenliyoruz. Onların başarılarını kutluyoruz. Kendilerini ben tebrik ediyorum. 

 

Düzce Belediyesi karla mücadele ekipleri çok büyük gayret sarf etti. Yaklaşık 100 saatten fazla kontak kapatmadan çalışan makinelerimiz oldu. Yine bu mücadelede yazdan yaptığımız çalışmaların büyük katkısı oldu. Yaklaşık bin 100 ton tuz harcadık. Bu mücadelede hiçbir ana yol ve tali yol kapanmadı. Ben çalışma arkadaşlarımı tebrik ediyorum" dedi.

 


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.