Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Millet Bahçesi'ndeki Büfeler Kiralanıyor

​​​​​​​Düzce Belediyesi Millet Bahçesi içerisindeki kafeterya ve büfeleri 3 yıllığına kiraya vermek için ikinci kez ihale düzenliyor. 3 yıllık tahmini kira bedeli 627 bin TL olarak belirlendi.

Millet Bahçesi'ndeki Büfeler Kiralanıyor
25.01.2022 - 10:41
Güncelleme 25.01.2022 - 14:14
Özel Haber

Düzce Belediyesi geçtiğimiz Aralık ayında kafeterya ve büfelerin ayrı ayrı kiralanması için ihale düzenleşimiti. Fakat ihale iptal edildi. 3 Şubat 2022 Perşembe günü gerçekleştirilecek ikinci ihalede ise kafeterya ve büfeler tek kalemde kiraya verilecek. Yani ihaleyi kazanan kişi yada kurum hem kafeteryanın hem de 3 büfenin kiracısı olacak.

Mülkiyeti Düzce Belediyesi’ne ait Millet Kıraathanesi ve 3 adet büfe, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü Arttırma yöntemi ile 3 yıl süreli olarak kiraya verilecek. İhale 3 Şubat 2022 Perşembe günü saat 16.30’da Düzce Belediyesi Encümen Toplantı Salonunda, Encümen huzurunda yapılacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre kıraathane ve büfelerin 3 yıllık tahmini kiralama bedeli 627 bin TL olarak belirlendi

İhale ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.