Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP’nin 2015 ön seçiminde delegeymiş

CHP’nin 2015 ön seçiminde delegeymiş
5.04.2016 - 17:42

 Özlü açıklamasında 1 Nisan’a 2016 tarihine kadar Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı kayıtlarında aktif üye olarak görülen Cihan Cengizin üyelik durumunun önceki gün pasife düşürüldüğünü, Diğer taraftan, 2015 genel seçimlerinde “Ön Yoklama" ile aday tespiti yapan CHP delege listesinde de Cihan Cengizin 344 nolu delege olduğu görüldüğünü ifade etti.
     Ayrıca Zeke riya Tozanın seçildiği il başkanlığı kongresinde söz konusu kişinin oy kullandığını da iddia etti.
ÖZLÜ: “EŞİNİ DE İHRAÇ ETMEYİ DÜŞÜNÜYORLAR MI?”
   Konu ile ilgili görüşlerini açıklayan Düzce Milletvekili ve Milli Savunma komisyonu Başkanı Dr. Faruk Özlü “Evet bizim uyarımız üzerine söz konusu kişiyi 1 Nisan 2016 Cuma günü CHP üyelikten çıkardı ve Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı siyasi partiler üyelik kayıtlarında 2009 yılından beri ‘AKTİF’ CHP üyesi olarak görülen kişi 1 Nisan Cuma günü itibarı ile ‘PASİF’ üyeliğe düşürüldü. Yani CHP söz konusu kişiyi dün resmen üyelikten çıkardı. Ancak CHPlilerin unuttukları  veya bilmedikleri bir şey daha var. Saldırıda bulunan kişinin eşi de  18/02/2010 tarihinden beri ‘AKTİF’ CHP üyesi. Acaba saldırı da bulunan kişinin eşini de üyelikten çıkarmayı düşünüyorlar mı?"  dedi. 
   Özlü CHPlilerin derslerine iyi çalışmadıklarını da sözlerine ekledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar