Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP yardım kampanyası başlattı

CHP yardım kampanyası başlattı
27.01.2020 - 11:33

Battaniye, uyku tulumu, fener, kışlık giysiler, elektrikli soba, çocuk bezi gibi acil ihtiyaçların temini için bu kampanyaya start verdiklerini söyleyen Çakıcı “Hani bir atasözümüz vardır, “Damdan düşenin halini, damdan düşen bilir.” İşte biz de depremi yaşamış bir il olarak, Elazığ’daki kardeşlerimizin acısını en iyi biz biliriz. Acının; siyaseti, dini, dili, ırkı olmaz.

Acıları acımızdır. Kardeşlerimize destek olmak ve acılarına ortak olmak için Cumhuriyet Halk Partisi olarak yardım kampanyası organize ettik. En çok ihtiyaç duyulan; battaniye, uyku tulumu, fener, kışlık giysiler, elektrikli soba, çocuk bezi gibi acil ihtiyaçların temini noktasında üyelerimizden, Düzce’deki gönüllülerimizden destek talep ediyoruz.

Yardımlarınızı il binamıza ulaştırmanızı rica ediyoruz. Haydi Düzce el ele hep birlikte Elazığ’daki kardeşlerimize desteğe” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar