Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP'li kadınlardan yardım kampanyası

CHP'li kadınlardan yardım kampanyası
26.07.2019 - 12:50

Çakıcı Genel Başkan Fatma Köse’nin de selzedeleri ziyaret edeceğini açıkladı. 

SEÇİM SONUÇLARINI DEĞERLENDİRDİLER

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı organizasyonunda  81 ilin kadın kolları başkanının katılımıyla 22 - 24 Temmuz’da Nevşehirde 31 Mart yerel seçimlerinin sonuçları değerlendirildiği bir toplantı düzenlendi. Toplantıda Düzce’de yaşanan sel felaketi de gündeme alındı. 

Nevşehir´in Gülşehir ilçesindeki otelde düzenlenen toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, CHP Nevşehir Milletvekili Faruk Karaaslan, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Nevşehir İl Başkanı Kamil Gülmez ve 81 ilin kadın kolları başkanları katıldı. CHP Kadın Kolları olarak, ’Umut Her Yerde´ sloganı ile yola çıkıldı. Toplantıda seçim sonuçları, kadının siyasetteki yeri, kadının temsiliyeti ve toplumsal cinsiyet eşitliği konuşuldu.  

‘UMUDUN PEŞİNDEN YÜRÜMEYE DEVAM’

Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Çakıcı umudun peşinden yürümeye devam edeceklerini vurgulayarak “Memleketimize umut olan son yerel seçimler tüm Türkiye´ye dalga dalga yayıldı.31 Mart yerel seçimlerinde sadece bir partinin zaferi değil, Demokrasinin varlığına inancın umudu olduğumuz zaferi kutlandı. İnanıyoruz ki; bu ülkeye demokrasi, özgürlükler, eşitlik bir şekilde gelecek. Bu nedenle CHP Kadın Kolları olarak yollarda olmaya,  umudun peşinden yürümeye devam edeceğiz” dedi. 

DÜZCE İÇİN YARDIM KAMPANYASI

Çakıcı 81 il kadın Kollarının katılımı ile Düzce için bir yardım kampanyası düzenlediklerini belirterek “Ayrıca bu toplantıda, Genel Başkanımız Fatma Köse,İlimizin Cumayeri ve Akçakoca ilçelerinde meydana gelen sel felaketinden dolayı 81 il kadın kolları başkanlarıyla yardım kampanyası düzenledi ve hafta içi Düzcemize gelerek selden etkilenen ilçelerimizi ve köylerimizi ziyaret edecektir” diye konuştu. 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar