Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Akçakoca’da CHP coşkusu

Akçakoca’da CHP coşkusu
21.06.2018 - 10:30

Aday tanımının ardından konuşmalarını yapmak için Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 2. Sıra Milletvekili Adayı İlknur Başak Tütüncü “Siz her zaman asil olacaksınız bizler vekil olacağız. Bir telefon kadar yakın olacağız. Hepinizin vekili olacağız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce 1. Sıra Milletvekili Adayı Zafer Teber oldu. Teber öncelikli olarak her seçmenin iki kez düşünmesi gerektiğini ve tek adamlık devir mi yoksa demokrasiden yana mı olacaklarını vurgulayarak “ Millet cephesinin bileşenleri burada görüyorum. Lütfen bütün yakınlarımıza şunları aktaralım. Bu seçim böyle normal bir seçim değil. BU seçim aynı zamanda referandumun sağlamasını yapacak olduğumuz bir seçimdir. Referandumda ne oldu 2 milyon oyu yok ettiler. Bu seçimde onun cevabını vermek zorundayız arkadaşlar. Bir de fındık konusuna değinmek istiyorum. 16 yıldır Ak Parti Türkiye’yi yönetiyor değil mi? Biz fındığı ham madde olarak satıyoruz. Kırıyoruz ve iç fındık olarak satıyoruz. Bizden bunu alanlar ne yapıyor? Bu memlekette hiç aklı fikri çalışan bir adam yok mu? Hiç üzerine katma değer katmayı düşünen insan yok mu? Bizden bunu alanlar ne yapıyorlar? Bizden fındığı alıyorlar,  Biz iktidara geldiğimizde fındığı marka yapacağız. Türkiye bir fındık cenneti. Burada da fındık yetişiyor. Fındığın taban fiyatı 15 TL olacak. Bizlerde bu fındığın markasını yarattığımızda fiyatları 30 – 40 – 60 dolarlara çıkacak. Bu kime yansıyacak? Sizlere yansıyacak” dedi.

Yapılan konuşma ve aday tanıtımlarının ardından her iki milletvekili adayı da Akçakocalı seçmenlerle tokalaşarak kendilerine destek istediler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.