Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Bozdağ: “CHP ile HDP gizli mutabakat içindeler”

Bozdağ: “CHP ile HDP gizli mutabakat içindeler”
12.03.2017 - 18:37

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen halk oylaması çalışma yemeğinde partililer ile bir araya geldi.

Bakan Bozdağ, CHP ile HDP’nin hayır oylarını artırmak için gizli mutabakat içinde olduklarını söyleyerek, "HDP, Kandil talimatlı hayır için çalışıyor. Ama dikkat edin piyasada HDP var mı? Yok. CHP ile HDP arasında gizli bir mutabakat çok net gözüküyor. Neden CHP tabanı da HDP’nin hayıra çalışmasından rahatsız. Diğer partiler de rahatsız. HDP’nin çok çalıştığını görünce hayırcılar evete döner.

Onun için diyorlar ki ’siz gizliden, derin derin çalışın’, görünür olmayın, biz piyasayı manüpile edelim. Düzcelileri kandırabilirler mi? Ben de Kılıçdaroğlu’na diyorum ki bu millet senden, benden çok akıllı. Bu milleti gerçekler ancak teskin eder, yalandan algı operasyonları bu milleti kandıramaz” dedi.
Konuşmasının ardından AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Bakan Bozdağ’a bir tablo hediye etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar