Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Hedef Düzce’den Vekil Çıkartmak

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı Düzce’den bir vekil çıkartmayı hedeflediklerini vurguladı.

Hedef Düzce’den Vekil Çıkartmak
25.12.2021 - 16:08
Güncelleme 25.12.2021 - 16:09
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Karadeniz Bölgesinde bulunan 12 İl Başkanı ile Ankara’da bir araya geldi. Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı Düzce’den bir vekil çıkartmayı hedeflediklerini vurguladı.

Bölgelerdeki üye sayılarının arttırılıp, seçimlerde sandık güvenliğinin sağlanması, milletvekili çıkartılamamış Düzce ve Rize’de özel bir çalışma yürütülmesi kararlarının alındığı toplantıya İl Başkanı Semih Cemşit’te katıldı.

CHP Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, amaç ve hedeflerini sıralayarak “Artvin, Bartın, Düzce, Giresun, Karabük, Kastamonu, Ordu, Rize, Trabzon, Samsun, Sinop ve Zonguldak. Bu 12 ilde bizim 12 milletvekilimiz var. 2018 seçimlerinde bizim Düzce’de ve Rize’de vekilimiz yoktu. Bu iki ilde vekil çıkartacağız. Erdoğan’ın memleketinden bir CHP’li gelecek. Karadeniz’de şu anda da sandık sorumlusu konusunda sıkıntımız yok. 12 ilde 16 bin 309 sandık var. 16 bin 783 kişi şu an belirlenmiş. Sandıklara yedekler de konulmuş durumda. Görev alacak arkadaşların eğitimleri yürütülecek” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar