Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

‘Düzce için istişare halinde olunmalı’

Düzce Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Semih Cemşit Düzce’yi ileriye taşıyacak her türlü girişime destek vereceklerinin altını çizdi. 

‘Düzce için istişare halinde olunmalı’
10.12.2021 - 18:14
Haber Merkezi


Yeni parti binasında bir araya gelen ekip kentin siyasi ve ticari vizyonunu masaya yatırdı. Gerek siyasi girişimler gerekse sivil toplum örgütlerinin gücü ile Düzce’ye hizmet getirmenin başlıca görev olduğuna değinilirken, istişare vurgusu yapıldı. 
İl Başkanı Semih Cemşit ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada “Boğaziçi Belediye Başkanımız sayın İbrahim Ercan’ı, parti binamızda misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Kentimize değer katan fikirlerini değerlendirme fırsatımız oldu. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonraki süreçte ise tüm belediyelerimizle, kentimizi bir adım daha ileri götürmek adına gerçekleştirilecek her türlü projede, yer almaya hazır olduğumuzu buradan belirtmek istiyorum” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.