Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kılıçdaroğlu’na Mağduriyet Raporu Sundu

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Esmanım, Yenice, Dilaver ve Uğurlu köylülerinin yaşadıkları mağduriyetler ile ilgili hazırlanan raporu sundu. Kılıçdaroğlu konuyla alakalı bir komisyon kurulacağını ve bölgeye araştırma yapmak için bir heyet göndereceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’na Mağduriyet Raporu Sundu
8.12.2021 - 15:09
Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da il başkanlarıyla bir araya geldi. Düzce İl Başkanı Semih Cemşit’in de katılım sağladığı toplantıda, 81 il başkanının sorunlarını dinleyen Kılıçdaroğlu,

Parti genel merkezinde düzenlenen İl Başkanları Toplantısı yaklaşık 4 saat sürerken, toplantıda CHP Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke’de hazır bulundu.
Semih Cemşit toplantı hakkında şunları kaydetti.

‘’Toplantıda sayın genel başkanımıza sel felaketi yaşayarak evlerini kaybeden Esmanım, Yenice, Dilaver ve Uğurlu Köylülerinin yaşadıkları mağduriyetler noktasında  hazırladığımız raporu sundum. Kendisi konuyla alakalı bir komisyon kurulacağını ve bölgeye araştırma yapmak için bir heyet göndereceğini aktardı. Ayrıca sayın Kılıçdaroğlu toplantıda sandık sorumlularına da dikkat çekerek, seçim güvenliği için çalışmalara hız verileceğinin altını çizdi.’’


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.