Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN'DAN ESNAF ZİYARETLERİ

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili olarak Meclise giren Talih Özcan, İstanbul caddesi üzerinde sıradan vatandaş haliyle dolaşıyor. Herhangi bir koruma ve protokol olmaksızın cadde üzerinde ki vatandaşlarla selamlaşıyor.

TALİH ÖZCAN'DAN ESNAF ZİYARETLERİ
19.05.2023 - 09:41
Güncelleme 19.05.2023 - 09:54
Haber Merkezi

Bir çok vatandaşın “İşte özlediğimiz tablo” diyerek yakınlaştığı Özcan vatandaşlara;  Düzce’nin, kendisine güvenerek Meclise gönderdiğini vurgulayarak, ‘Vaat ettiğim her şey için çalışacağım, herkes bundan emin olabilir’ dedi. 

Düzce Milletvekili Talih Özcan, seçim öncesi ziyaret ettiği esnaflara ziyaret turu düzenliyor. Esnaflara seçim sonuçları açıklandığında ziyaret sözü veren Özcan, ‘ Seçim öncesi esnaf ve vatandaşlara ziyaretlerimde her zaman yanlarında olma sözü vermiştim. Beni Ankara’ya taşıdılar. Verdiğim vaatler ortada, bunların hepsinin gerçekleşmesi için Meclis’te çalışacağım, bundan kimsenin kuşkusu olmasın’ dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar