Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN MECLİS'TE

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili Talih Özcan, sonuçların Türkiye ve Düzce açısından hayırlı olmasını temenni etti. Düzce’de çok verimli bir seçim dönemi geçirdiklerini kaydeden Özcan “Demokrasi ve sağduyu kazandı” dedi.

15.05.2023 - 09:25
Güncelleme 15.05.2023 - 10:25
Haber Merkezi

Düzce'de sandıkların açılmasından sonra ıslak imzalı sonuçlara göre CHP'den Milletvekili seçilen Talih Özcan, Mecliste Düzce'yi layık olduğu şekilde temsil edeceğini ifade etti.

Özcan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:" Düzceli tercihini yapmıştır ve şahsımı Milletvekilliğine layık görmüştür. Millet İttifakı olarak girdiğimiz seçimlerde büyük bir çalışma gösterdik. Diğer Milletvekili adaylarımızın sayın Aslıhan Akbal Tüysüz ve sayın Jale Uzunhasan ile neredeyse adım atmadık hiçbir yer bırakmadık. Vatandaşlarımızın tüm sorunlarının farkındaydık ve çözüm önerilerimizi sıraladık. Bunun için Meclise gönderildim. Şimdi sıra vaat ettiğimiz hizmetleri gerçekleştirmektedir."

(Haber: E. Yılmaz)

 


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar