Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

Millet ittifakı CHP Düzce Milletvekili adayı Talih Özcan, 14 Mayıs seçimine az bir süre kala seçim çalışmalarına hız verdi. Özcan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na Erzurum mitingi sırasında yapılan taşlı saldırıyı kınadı.

TALİH ÖZCAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ
8.05.2023 - 12:15
Haber Merkezi

Seçim çalışmaları kapsamında Gölyaka Yunusefedi, Hacıyakup ve İçmeler köylerine gitti. Özcan öncesinde Düzce Kadın Futbol Kulübünün maçını izledi ve  kadın futbolcularla, idarecilerine başarılar diledi. Talih Özcan’a seçim çalışmalarında CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu da eşlik etti. 

Talih Özcan köy gezilerinde öncelikle olarak hayat pahalılığından söz etti. Hayat pahalılığı içinde en çok kadınların sorun yaşadığını belirten Özcan, “Bugünkü hayat pahalılığı içinde en çok sorun yaşayan kadındır. Büyük sıkıntılar çeken, pazara gidip yangını gören kadınlardır,’ dedi. 

Özcan Aile Destekleri Sigortasının sağlayacağı avantajlara dikkat çekerek “Bizim kadınlara borcumuz var. Bir evde ailenin yükünü çeken kadındır. Aile Destekleri Sigortası ile hiçbir ailede, ‘benim gelirim yoktur’ feryadını duymayacaksınız. Her ailenin en az asgari ücret düzeyinde geliri olacak. Kadın gidecek her ay düzenli bankadan çekecek parasını.

Kimse bilmeyecek. Yoksulluğu afişe etmeyeceksin. Bir yerde yoksulluk varsa o yönetenlerin ayıbıdır. Bitireceğiz yoksulluğu” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar