Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ROZETLERİNİ DAĞISTANLI TAKTI

14 Mayıs’ta yapılacak seçime sayılı günler kala, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Merkez İlçe Teşkilatında üye kayıtları alınıyor. CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı Muncurlu Köyü eski muhtarı Osman Yaman ve Muncurlu Park Göletin eski işletmecisi Turhan Yaman ile Muhammet Serdar Yaman’a parti rozeti taktı.

ROZETLERİNİ DAĞISTANLI TAKTI
30.04.2023 - 07:38
Özel Haber

CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, partilerine her gün yeni üye kayıtları yapıldığını belirterek, “CHP’ye büyük ilgi var” dedi.

Dağıstanlı üyelik için gösterilen teveccühten memnun olduklarını belirterek “Üye kayıtlarında son olarak, Muncurlu Köyü eski muhtarı Osman Yaman ve Muncurlu Park Göletin eski işletmecisi Turhan Yaman ile Muhammet Serdar Yaman CHP il başkanlığına gelerek CHP üyesi oldu. Yaman ailesi, aile ve çevrelerinden 150 kişinin daha üyelik kayıtları yapıldı” diye konuştu.

Seçim çalışmaları kapsamında ilçe ve köy ziyaretlerine ağırlık verdiklerini dile getiren Dağıstanlı “Partimize teveccühü seçim çalışmaları nedeniyle bulunduğumuz sahada, ilçelerde, köylerde, mahallelerde görüyoruz. Esnafından çiftçisine, iş vereninden işçisine, ev kadınından emeklisine kadar tüm kesimler CHP’nin yanında” şeklinde açıklama yaptı. Yaman ailesine rozet takma töreninde SMMMO Düzce Şube Başkanı Birol Aksu da hazır bulundu.

(Haber: Ç. Özkurt)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar