Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZCAN KAYNAŞLI ESNAFININ TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Talih Özcan seçim çalışmaları kapsamında Kaynaşlı’yı ziyaret etti. Özcan Kaynaşlı’da esnaflarla görüştü, taleplerini dinledi.

ÖZCAN KAYNAŞLI ESNAFININ TALEPLERİNİ DİNLEDİ
27.04.2023 - 10:56
Haber Merkezi

Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin’e nezaket ziyareti yapan Özcan ve beraberindeki heyet, Kaynaşlı şehir merkezi ziyaretinin ardından Sarıçökek, Darıyeri Hasanbey ve Yeşiltepe köylerine gittiler.

Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan Kaynaşlı’nın sanayi ve turizm alanlarında öne çıktığına dikkat çekerek “Kaynaşlı halkının ekonomik gelişmeyle birlikte refah içinde yaşaması gerekiyor. Bunu da Millet İttifakı olarak biz sağlayacağız” dedi. 

Düzce’de üretim seferberliği projesi hazırladıklarını ifade eden Talih Özcan “Düzce’de kalıcı refaha ulaştıracak projelerimizi detaylarıyla anlatmaya devam edeceğim. Çünkü Düzce bunu hak ediyor, halkımız refahı hak ediyor. Bir üretim seferberliği başlatıyoruz, dedim. Planlamayla Düzce’yi büyüten akılla, el birliğiyle bu büyük üretim dönüşümünü gerçekleştireceğiz. Ve sonunda zenginleşen halkımız olacak. Çiftçileri yeniden üretim gücümüzün öncüleri arasına sokacağız.”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar