Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"GÜNÜBİRLİK VEKİLLER İSTEMİYORLAR"

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Adayı Talih Özcan, Düzce’nin kronikleşmiş sorunlarına çözüm üretmek için çalışacağını söyledi.

"GÜNÜBİRLİK VEKİLLER İSTEMİYORLAR"
20.04.2023 - 09:43
Özel Haber

Özcan sıkıntıların hızlı şekilde çözülmesi için Düzce’de bir ofis kuracağının da altını çizdi. 

“GÜNÜBİRLİK VEKİLLER İSTEMİYORLAR”
Düzcelinin günübirlik vekil istemediğini kaydeden Özcan “Vatandaş imdat diyor. Değişim istiyor. Ütopik düşüncelerden uzak durun, bizim sorunlarımıza odaklanın diyor. Bize yakın olun, günübirlik vekiller istemiyoruz, seçimden sonra da sizi Düzce’de görmek istiyoruz diyor. Herkesin sesini Ankara’ya duyurma imkanı yok. Ben bu sebeple Düzce’de ofis açacağım. Orada Düzce insanının sorunları dinlenecek” diye konuştu. 

“TRAFİK SORUNU ACİLEN ÇÖZÜLMELİ”
Düzce’nin acilen çözüme kavuşması gereken sorunlarını da sıralayan Özcan “Genel Başkanımızın ayrışmak değil, barışmak istiyoruz söylemi doğrultusunda herkesi kucaklıyoruz. Verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz.

Çözülmesi gereken önemli sorunlar var. Bunların başında ekonomik sıkıntılar geliyor. Ayrıca Düzce’de acilen çözüme kavuşması gereken hususlar var. İşsizlik ciddi bir problem. Trafikle ilgili yaşanan dertler herkesin malumu. Özellikle EDS’ler konusunda acil çözüm üretilmesi gerekiyor” şeklinde açıklama yaptı. 

“ONKOLOJİ HASTALARI FARKLI İLLERE GİTMEYECEK”
Talih Özcan, özellikle onkoloji hastalarının farklı illere gitmemesi için gerekeni yapacağını belirterek “Hava kirliliği Düzce’nin kronik sorunu. Otoparkta öyle. Birde sağlık alanında yaşanan sıkıntılar var. Bunlara özellikle değinmek istiyorum. Onkoloji hizmetinin Düzce’de verilmemesi tepkiye neden oluyor. Bir çok insan farklı illere gitmek zorunda kalıyor. Bizim dönemimizde bu sorun da çözüme kavuşacak” diye konuştu.

“2 VEKİLİ ZORLAYACAĞIZ”
Düzce’de 2 vekili zorlayacaklarını altını çizen Özcan “Millet ittifakı vekil adayları ile birlikte çok ciddi bir çalışma yürütüyoruz” dedi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar