Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN: “KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ”

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili 1’inci sıra Adayı Talih Özcan Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Özcan “Hiç kimseyi ötekileştirmeden memleketin ve Düzce’mizin çıkarları için iş birliği ve güç dayanışması ile çalışıyoruz” dedi.

TALİH ÖZCAN: “KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ”
19.04.2023 - 12:21
Özel Haber

CHP Düzce Milletvekili Adayı Talih Özcan Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Başkan İslam Keleş ve cemiye üyeleri ile görüşen Özcan,  basının sorunlarına değindi. 

 CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit ve Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede Talih Özcan, sanayiden tarıma, kültürden spora her alandaki sorunları tespit ettiklerini belirterek “Biz seçim tarihinden çok önce ittifakı oluşturan 6 parti olarak ‘Ortak Mutabakat Metni’ni hazırladık.  Bu metin parlamenter sistemin yol haritasıdır. Biz sanayiden tarıma, kültürden spora kadar her alandaki sorunları tespit ettik ve çözüm önerilerini sıraladık” dedi. 

Telefonunun 24 saat açık olduğunu vurgulayana Talih Özcan “Ben 7/24 saat ulaşılabilen bir vekil olacağım. Ulaşılabilir olmam gerekir ki sorunlar kısa sürede çözülebilsin. Bugün basının içinde bulunan sorunları çok iyi biliyorum. Genel basında da yerel basında da gazeteciler üzerinde büyük bir baskı var. Basının özgür çalışamadığını biliyorum. Biz bunları çözmek için geliyoruz” diye konuştu. 

BİZ BARIŞ DİLİ KULLANIYORUZ
Talih Özcan, Millet İttifakı içinde bulunan partiler ve vekil adayları ile birlikte uyumlu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Bizim bir uzlaşma metnimiz var. Elbet her bir adayın bağlı bulunduğu parti var. Öncelikle adaylarımız parti disiplini içinde çalışıyorlar, insanın kendi partisi ‘aile’ gibidir. Tıpkı aile içinde olduğu gibi kırgınlıklar olsa da bu uzun sürdürülmez, aşılır.

Çünkü ailenin bütünlüğü esastır. Bunun dışında ittifakın diğer partileri için de hazırlanan ortak hareket planımız var. Biz amaç ve hedeflerimizi belirledik. Ben kardeşlik, barış dilini kullanıyorum. Hepimiz öyle. Hiç kimseyi ötekileştirmeden memleketin ve Düzce’mizin çıkarları için iş birliği ve güç dayanışması ile çalışıyoruz” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar