Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SEMİH CEMŞİT'TEN DE ÜNSAL'A DESTEK

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit basına uygulanan her türlü baskıya karşı durmanın vatandaşlık görevi olduğunu söyledi.

SEMİH CEMŞİT'TEN DE ÜNSAL'A DESTEK
20.03.2023 - 16:29
Haber Merkezi

Cemşit Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’a yapılan saldırıyı kınadı. 

Basının sesisin kısılmaya çalışılmasının kabul edilemez olduğuna işaret eden Cemşit “Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal’ın Akçakoca’da 3 kişinin çirkin saldırısı sonucunda yaralanması haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Basının sesini kısmak, yapılan haberlere karşı kaba kuvvet kullanmak kabul edilemez.

Basına uygulanan baskılara karşı yek vücut karşı durmak, vatandaşlık görevimizdir. Bu tür saldırılar ile basının sesinin kısılmaya çalışılmasını kabul etmiyoruz” dedi. 

Sorumluluranı ivedilikle yargı önüne çıkmasını istediklerini dile getiren Cemşit “Sorumluların ivedilikle yargı önüne çıkması temennisi ile bu konunun takipçisi olacağız. Sadullah Ünsal nezdinde basın mensupları yalnız değildir. Saldırı sonucu yaralan Sadullah Ünsal’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ