Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEMŞİT 'UZAT ELİNİ DÜZCE' KERMESİNE KATILDI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin depremzedelere yardım amaçlı düzenlediği kermese katıldı. Başkan Cemşit “Yaralarımızı hep birlikte saracağız. 11 ilimizi yeniden inşa edeceğiz" dedi.

CEMŞİT 'UZAT ELİNİ DÜZCE' KERMESİNE KATILDI
27.02.2023 - 14:52
Haber Merkezi

6 ve 20 Şubat'ta meydana gelen depremlerin hemen ardından enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken CHP il ve ilçe örgütleri de yardım çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda CHP Düzce İl Başkanı Cemşit de Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin depremzedelere yardım için düzenlediği kermese katıldı.

Kermeste birçok eşya alarak yardımda bulunan Cemşit, emeği geçen kadınlara da teşekkür etti. Cemşit yaptığı açıklamada “Yaramız çok derin. Acımız taze. Enkaz kaldırma çalışmaları devam ederken bizler de dur durak demeden çalışıyoruz. Düzce il örgütü olarak her zaman yardım çalışmaları düzenlemiştik. Şimdi de Düzce Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin düzenlediği kermese katıldık. El emeği, göz nuru birçok eşya vardı. Bizler de hem maddi hem de manevi yardımda bulunduk. Hepsinin emeğine, düşüncesine sağlık.

Biliyoruz. 11 ilimiz yerle bir olmuş durumda. Ama el ele vererek bu 11 ilimizi yeniden inşa edeceğiz. Yeniden ülkemizi muasır seviyelere çıkaracağız” dedi.


Editör: D. GAZETESİ