Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLER İÇİN TESİS İSTEDİLER

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı Mengencik Köyü sakinlerinin sorunlarını dinledi. Köylüler altyapı eksiklerinin giderilmesini ve gençler için sosyal tesis yapılmasını istedi.

GENÇLER İÇİN TESİS İSTEDİLER
12.01.2023 - 11:38
Haber Merkezi
1

Dağıstanlı, önceki dönem İl Başkan Yardımcısı Alaettin Duran, Şuayip Ulcay, önceki dönem Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Bektaş ve Milletvekili Aday Adayı Faruk Darıyerli ile birlikte Mengencik Köyünü ziyaret etti.

Köylüler çözüm bekleyen sıkıntılarını şöyle sıraladılar:

“Köy, orman köyü vasfından çıkartılıp, ova köyü statüsüne alınmıştır. Bu sebepten dolayı ihtiyaç alamıyoruz. Muradiye Mengencik - Ovapınar köyü arasındaki dere içerisine "V" kanal yapılması programa alınmasına rağmen inşaat başlamadı. Kanalizasyon giderlerimiz yok. Köy konağı ve gençler için sosyal tesis istiyoruz.”


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    12.01.2023 22:45

    BUNLAR HİÇBİR ŞEY YAPAMAZ. HEPSİ BOŞ VAATLER.CHP MV. ADAYLARI YALANDAN MENFAATTAN BAŞKA BİRŞEY BİLMEZLER.SADECE KENDİLERİNE ÇALIŞIR. DÜZCELİ HEMŞERİLERİM BUNLARA İNANMAYACAKTIR. OYUMUZ CUMHUR İTTİFAKI. VATANI,BAYRAĞI 6+1 E BÖLDÜRMEYİZ. ALLAHIN İZNİYLE,YEDİ DÜVELE BEDELİZ.