Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CHP'DEN NİCE 43. YILLAR TEMENNİSİ

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetimi gazetemizi ziyaret ederek 43.yıldönümümüzü kutladı.

CHP'DEN NİCE 43. YILLAR TEMENNİSİ
11.01.2023 - 13:54
Haber Merkezi
Semih Cemşit, beraberinde CHP İl Başkan Yardımcısı Ümit  Aktiş,  CHP Düzce Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzun Hasan ,   CHP Düzce Merkez Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu,  CHP Milletvekili Aday Adayı Faruk Darıyerli ve  CHP Parti Üyesi Batuhan Ersoy ile gazetemizi ziyaret ederek  43.yıldönümümüzü kutladılar.  
 
İl Başkanı Semih Cemşit, gazetemize gerçekleştirdikleri  ziyarette Asu Beşer Karpuz’a tebriklerini ileterek “ Damla Gazetesinin 43. yılını ve çalışan gazeteciler gününü kutluyorum. Nice 43 yıllara daha da büyüyerek daha güzel şekilde bir şekilde ulaşmanızı diliyorum” dedi. 
 
CHP Milletvekili aday adayı Faruk Darıyer’li de 43. yılımızı tebrik ederek başarılar diledi.    
Darıyerli gazetemiz kurucusu Ali Beşer’i rahmetle andığını ifade ederek “ Ali Beşer ağabeyimiz birlikte çalıştığım Düzce’mizin değerlerinden biriydi.  Ali  Beşer   ağabeyimize rahmet diliyorum” dedi.
 
Gazetemiz personelinin Çalışan Gazeteciler Gününü de kutlayan Darıyerli “ Çalışan Gazeteciler gününüzü  kutluyorum . Demokrasinin vazgeçilmez unsurlarından biri olan gazetecilerimizin özgür basınımızın bundan sonra daha özgür olabilmesini  diliyorum . İnşallah öyle olur.  Çünkü  basın mensupları çok büyük sıkıntılar çekiyor.  İstediklerini yazabilmeli . Tabi hakaret olmadığı müddetçe . Bunun dışındaki herşeyi paylaşabilmeli. Çünkü gücünü halktan alan bir kurum gazetecilik. İnşallah bundan sonra ülkemizde luzümsüz tutuklamalara kaleminden dolayı tutuklanmalara son verilir. Gerçekleri yazan gazetecilerin kaleminden dolayı tutuklanmalarına son verilir” dedi .
 
Gazetemiz İmtiyaz sahibi Asu Beşer Karpuz, Semih Cemşit , Faruk Darıyerli ve Teşkilat yönetimine ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. 

Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar