Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İMAMOĞLU İLE FOTOĞRAF YARIŞI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Düzce ziyaretinde ilginç görüntüler ortaya çıktı. Düzceliler İmamoğlu ile fotoğraf çektirebilmek için yarıştı.

İMAMOĞLU İLE FOTOĞRAF YARIŞI
1.12.2022 - 14:21
Haber Merkezi

       İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi  Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç ile beraber Düzce’de ziyaretler gerçekleştirdi. 

      Şehir merkezinde esnafı gezerek, çadır kentteki vatandaşları ziyaret eden İmamoğlu’na ilgi yoğundu.

Düzcelilerle tek tek fotoğraf çekilip, geçmiş olsun dileklerini ileten İmamoğlu, Hacı Bektaşi Veli Derneği üyeleri ile de görüştü.  

      Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, Ekrem İmamoğlu’nun hiçbir zaman Düzce’den desteğini esirgemediğini vurgulayarak “Başkanlarıma çok teşekkürler ediyorum. İmamoğlu’nun şehrimize gelmesi vatandaşlarımızı mutlu etti. Deprem sonrası bir nebze olsun yüzleri gülümsetti.

Eksikleri giderme konusunda ilk günden beri sahadayız. Ekrem Başkan göreve geldiğimiz günden beri sağ olsun desteklerini hiç esirgemiyor. Bir ihtiyacımız olduğunda biliyoruz ki yanımızda Ekrem Başkan olacak. Düzce İl Örgütü olarak sahayı bırakmıyoruz, görev sorumluluklarımızın farkındayız. Çalışmalarımızı yaparken Genel Merkezin bize olan ilgisi il örgütümüzü daha çok motive ediyor. Seçim ve sonrası için duraksamadan mücadele etmeye devam edeceğiz. “dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar