Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE YİNE TRENDİNG TOPİC

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Düzce’ye gerçekleştirdiği ziyaret Türkiye gündeminde ilk sıraya yerleşti. Ziyarette yaşanan olaylar sosyal medya paylaşım platformu twitter’da trending topic oldu. Kılıçdaroğlu’na binlerce tepki ve destek mesajı geldi. 

DÜZCE YİNE TRENDİNG TOPİC
26.05.2022 - 11:28
Güncelleme 26.05.2022 - 11:30
Özel Haber

Bir takım temaslarda bulunmak üzere Düzce’ye gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iki kişinin "Burası Kandil değil, Düzce. Yanlış gelmişsin" tepkisiyle karşılaştı. Ayrıca Kılıçdaroğlu’nun geçiş güzergahında “Kaçmak nedir en iyi sen bilirsin 15 Temmuz kaçağı” yazılı pankart açıldı. 

Düzce bu kez ziyarette yaşanan olaylar ile Türkiye gündemine oturdu. Sosyal medya paylaşım platformu twitter’da Düzce hashtagı trending topic oldu. 

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir hashtag’e “Düzceli kime ne diyeceğini, nasıl karşılayacağını iyi bilir” notunu düştü.

Eski milli futbolcu AK Parti Milletvekili Alpay Özalan ise tepki videolarını paylaşarak “Aldın mı cevabını? Millet her şeyin farkında” yorumunu yaptı. 
Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’te konuya videoyu paylaşarak tepki gösterdi. 

Düzce hashtag’ine vatandaşlaran Kılıçdaroğlu’na destek veren bir çok mesaj da atıldı.


Editör: C. Karaca