Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEMŞİT:" TALEPLERİMİZİ YOK SAYDILAR"

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı töreni için ses sistemi, kürsü ve çadır taleplerinin bahanelerle yok sayıldığını söyledi. 

CEMŞİT:" TALEPLERİMİZİ YOK SAYDILAR"
19.05.2022 - 15:06
Güncelleme 20.05.2022 - 11:35
Haber Merkezi

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Semih Cemşit “  19 Mayıs resmi törenlerinden sonra Cumhuriyet Halk Partisi ve sivil toplum kuruluşlarının yapacağı tören için, Gençlik Spor Müdüründen ses sistemi, kürsü ve çadır talep edilmiştir. Çeşitli bahaneler ile bizleri yok sayan Gençlik Spor Müdürü bu tavrı ile görev yaptığı mevkiine yakışmayacak bir hareket sergilemiştir. Bir kürsüyü bir ses sistemini, bayram törenleri için çok görmüştür” dedi.

Semih Cemşit , açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Biliyoruz ki Cumhuriyet Halk Partisinin her alandaki bu varlığı sizleri çok rahatsız ediyor, iktidar yürüyüşümüzü engelleme çabalarına giriyorsunuz.  Partimiz  tüm örgütleriyle şehrimizde her yerde olmaya devam edecektir. Yaptığınız bu hareket sadece Cumhuriyet Halk Partililere değil bu bayram için gönül vermiş, heyecan duymuş, toplumun her kesiminden vatandaşlarımıza yapılan bir saygısızlıktır. 

Cumhuriyet Bayramında, fener alayında, yürüyüşümüzün hemen önüne kendi programını koyarak, toplanan kalabalığı sahiplenmeye çalışılmasından sonra resmi törenlerdeki bu tavırların takipçisi olacağız. Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür diliyoruz fakat bizlerden rahatsız olmaya devam edeceksiniz.”


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar