Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

En Kısa Zamanda Açıklanacak

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit, eski Kadın Kolları Başkanı Jale Akyıldız’ın istifasının ardından yaptığı açıklamada yeni il kadın kolları başkanını en kısa zamanda açıklanacağını bildirdi. 

En Kısa Zamanda Açıklanacak
1.03.2022 - 13:50
Haber Merkezi

Akyıldız’ın kendilerine istifa gerekçesini sağlık sorunları olarak bildirdiğini kaydeden Cemşit, kamuoyuna yansıyan ‘Kadına Şiddet’ iddiasının doğruyu yansıtmadığını dile getirerek “Geçmiş dönem Kadın Kolları Başkanımız Jale Hanım bizlere istifa gerekçesi olarak, sağlık sorunlarını beyan etmiş olup, görevinden ayrılmak istediğini bu şekilde aktarmıştır.

Kamuoyunda iddia edildiği gibi “Kadına Şiddet” yönündeki iddialar doğru olmamakla birlikte, bunlar partimize yakışmayan yanlış iddialardan ibarettir. Partimizin ve bizlerin kadınlarımıza verdiği önem ve değer apaçık ortadadır. Bu hafta içi görevlendirmesini yapacak olduğumuz ve birlikte yol yürüyeceğimiz yeni İl Kadın Kolları Başkanımızı en kısa zamanda kamuoyu ile tanıştıracağız.” Dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.