Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Partinin Projeleri Değerlendirildi

Cumhuriyet Halk Partisi Karadeniz Bölgesi İl Gençlik Kolları başkanları toplantısı Samsun İl örgütü ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda partinin yeni projeleri değerlendirildi. 

Partinin Projeleri Değerlendirildi
22.02.2022 - 09:54
Haber Merkezi

‘’Karadeniz’den umut ve cesaretle sesleniyoruz” diyen başkanlar, 2 gün süren toplantı için Samsun’da bir araya geldiler. Düzce İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kılıç’ta Düzce örgütünü temsilen toplantıda hazır bulundu.

İlk olarak görevi başında hayatını kaybeden Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Furkan Demir’i mezarı başında anan gençler, ardından Onur Anıtı’na giderek hep birlikte saygı duruşunda bulunup ve İstiklal Marşını okudular.

Samsun Atakum Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Milletvekilleri Neslihan Hancıoğlu, Kemal Zeybek ve CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ile akşam yemeğinde bir araya gelen gençler, ülke gündemi ve yaşanan ekonomik kriz hakkında görüş alışverişinde bulundular. Buluşmanın 2. gününde ise Karadeniz örgütlerinde yapılan faaliyetlerin değerlendirmesi ve bundan sonraki süreçte hayata geçirilecek projelendirmeler masaya yatırıldı. 


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar