Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Sorunları Rapor Haline Getiriyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce Merkez ve Gölyaka İlçe örgütleri sahaya inerek, Aile Destekleri Sigortası’nı detaylarıyla anlatıyor. Düzce halkının sorunlarını da dinleyen ekip rapor oluşturuyor. 

Sorunları Rapor Haline Getiriyorlar
18.02.2022 - 13:01
Haber Merkezi

CHP Düzce örgütü Aile Destekleri Sigortası’nı (ADS) anlatmak için yeniden sahaya indi. Düzce Merkez’de esnafa, Gölyaka’da ise evlere giderek ADS hakkında bilgilendirmeler yapan CHP’li heyet, aynı zamanda vatandaşın yaşadığı sıkıntıları da dinleyerek, notlar alıyor. 

Esnafların yüksek elektrik faturalarından şikayet ettiğini kaydeden ekip esnafların giderlerinin arttığını, gelirlerinin ise azaldığını, artık dayanamayacak durumda olduklarını belirtiyor. Gençlerin ise iş bulamamaktan yakındığının altı çiziliyor.  

CHP’liler Gölyaka’da hane hane gezerek kadınlara, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka’nın “Bizim iktidarımızda size sunacağımız bu sigorta, sizin anayasal bir hakkınız. Yani yurttaş olma hakkınız. Bunun için Aile Destekleri Kurumu kuracağız” mesajını iletiyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar