Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Kafeterya ve Büfeler Düzcespor’un Olmalı”

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit Düzce Belediyesi'nin ihaleye çıkardığı kafeterya ve büfelerin, Düzcespor'a verilmesinin en doğru karar olduğunu dile getirdi.

“Kafeterya ve Büfeler Düzcespor’un Olmalı”
28.01.2022 - 15:43
Haber Merkezi

Cemşit Düzcespor’un sürekli bir gelire ihtiyaç duyduğunun altını çizerek kafeterya ve büfelerin işletmesinin kulübe verilmesini doğru bulduklarını belirterek “Düzcespor’un şampiyonluğa doğru gittiği şu dönemde, kulüp yönetiminin ekonomik sıkıntıya düşmemesi ve hedefe ulaşmak için sabit bir gelire sahip olması önemli bir husustur.

Bizlerde Düzce merkezde bulunan Millet Bahçesi içerisindeki kafeterya ve büfelerin işletmesinin, kulübe verilmesinin en doğru karar olduğunu düşünmekteyiz. Öte yandan Düzcespor’un Türkiye’deki 5 borçsuz kulüpten biri olmasındaki başarısının ise başkan Gökhan Kapoğlu’ndan kaynaklı bir durum olduğu herkesçe bilinmektedir. Kulüp yönetimi 3 dönemdir bütün masraflarını kendi bütçesinden karşılamakta olup, bundan sonraki süreçte de sabit bir gelirinin olması, marka değerimiz olan kulüp için önem arz etmektedir. Bu sebeple Düzcespor'un sürekli bir gelire kavuşması için en doğru adım kafeterya ve büfelerin işletmesinin kulübe verilmesi olacaktır” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.