Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Pastayı En Genç Gazeteci Kesti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Halk Partisi il yönetimi basın mensupları ile bir araya geldi. Düzce’nin en genç gazetecisi Ceyda Karaca basın mensupları adına hazırlanan pastayı kesti. 

Pastayı En Genç Gazeteci Kesti
10.01.2022 - 16:34
Haber Merkezi

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, İl Kadın Kolları başkanı Jale Akyıldız ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kılıç basın mensuplarını yeni binalarında ağırladılar. 

Düzce İl Başkanı Semih Cemşit “Sizler bizim için çok önemlisiniz, insanların haber alma özgürlüğünü, düşünme özgürlüğünü bizlere en iyi yansıtan insanlarsınız” dedi. 

Toplantıda günün anlam ve öneminin yanı sıra güncel sorunlar da ele alındı. Başkan Cemşit Düzce’nin sorunları ile yakından ilgilendiğini belirtti. Soru cevap şeklinde devam eden toplantı, en genç gazeteci Düzce Damla Gazetesi muhabiri Ceyda Karaca’nın pasta kesimi ile son buldu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar