Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Siyasi farklılıklar zenginliktir”

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı, CHP Düzce örgütüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen olağanüstü Kongrelerin ardından, çalışmalarına Kuyumcuzade Bulvarındaki 3 katlı yeni il binasında devam eden Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er ve heyetini ağırladı.

“Siyasi farklılıklar zenginliktir”
23.12.2021 - 18:37
Güncelleme 24.12.2021 - 10:20
Haber Merkezi

Yeni parti binası için hayırlı olsun dileklerini ileten Yunus Özay Er, hafta sonu Düzce Barosu Hizmet Binasında İYİ Parti olarak düzenleyecekleri ‘İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Konferans’ına CHP’lileri davet etti.

Her iki partinin, üyelerinin tanışma fırsatı bulduğu buluşmada, kentin yerel sorunlarına getirilebilecek çözümler masaya yatırıldı.
CHP İl Başkanı Semih Cemşit sohbet havasında geçen buluşmada, siyasi farklılıkları, zenginlik olarak nitelendirirken “Düzce için doğru ve güzel olan ne varsa, biz oradayız. Aynı sevdanın aynı kaygının insanlarıyız ve hepimiz bu şehri düşünüyoruz” cümlelerini kullanırken, ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.