Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TALİH ÖZCAN KÖY ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI

Millet İttifakı Düzce Milletvekili 1’inci sıra Adayı Talih Özcan, seçim gezileri kapsamında köy ziyaretlerini sıklaştırdı. Talih Özcan Akçakoca’ya bağlı Melenağzı köyü sakinleri ile buluştu.

TALİH ÖZCAN KÖY ZİYARETLERİNİ SIKLAŞTIRDI
3.05.2023 - 12:58
Haber Merkezi

Köylüler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan Talih Özcan iktidara geldiklerinde hayata geçirecekleri tarım politikalarından söz etti. Miting havasında geçen görüşmede Talih Özcan,  her zaman çiftçi ve köylülerle birlikte çalışacaklarını söyledi.

Özcan fındık fiyatının 4 doların altına düşmeyeceğini kaydederek “Bunun için taban fiyatı açıklamasını beklemeye gerek yok. Çiftçiyle beraber çalışacağız. Yemi, gübreyi, enerjiyi yerinde üretecek eko-sistemler kurulacak. Gıdanın ucuzlamasını sağlayacağız. Gerektiğinde, tarımsa faaliyetleri sübvanse edeceğiz. Süt üreticisi de et üreticisi de zarar etmeyecek. 

Bizim sistemimizde çiftçi malını, mahsulünü verdiği an parasını alacak. Üretirken devleti yanında görecek. Bu da hemen vatandaşın mutfağına yansıyacak.”


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar