Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Unutmadık, unutmayacağı, unutturmayacağız

  • 20.07.2022 09:18

Dostlarım bu günkü yazıma sizlere bir şeyler itiraf ederek başlamak istiyorum.

Bilenler bilir, şunun şurasında kırk kişiyiz. Birbirimizi biliriz.

Milliyetçi, muhafazakar, vatanına milletine, dinine, imanına düşkün insanlarız.

Ama düşüncelerimizde bağnaz tutucu değiliz.

Herkesin siyasi düşüncelerine, dini inançlarına saygılı, medeni insanlarız.

Bizler için kapalısı, tesettürlüsü, açıklığı tercih edenler, sosyal demokratı da, milliyetçisi de, muteberdir. Karşılıklı saygı bunu gerektirir.

Herkesin siyasi ve dini görüşleri ayrı olabilir. Olmazsa demokrasi olmaz. Yeter ki vatanımızı, milletimizi Türkiye’mizi sevelim.

SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUAT.

Birçok devlet büyüğü, parti başkanları, bürokratlar gibi bende Fettullah Gülen cemaatini son yıllara kadar dini faaliyet gösteren, İslam dinini ve Türk dilini medeniyet ve kültürünü Dünya da tanıtmaya çalışan bir cemaat olarak bilir tanırdım.

Türkçe olimpiyatları faaliyetlerini ilgiyle izler, Türkiye’yi Dünya’ya tanıtıyorlar diye mutlu olurdum.

Hatta Türkçe olimpiyatları başlıklı köşe yazım bile vardı.

Son yıllarda dini, imanı kullanarak devletin her kademesine sinsi sinsi paralel devlet kurma çalışmalarını fark edince bu cemaatin devleti ele geçirmeye çalışan, halkın iradesiyle seçilen hükümeti, devleti darbe yoluyla devirmeye çalışan, bu uğurda Türk askerini, polisini şehit etmekten çekinmeyen bir FESAT cemiyeti olduğunu fark ettik.

Bu kadar şeytanca planı Fetö gibi ne idüğü belirsiz, bir ‘ŞARLATAN’ yapmaz.

Bu darbe işinde Dünya şarlatanı, şeytanı Amerika var. Avrupa devletleri var. Türk milletinin yükselmesini, yücelmesini Dünya’da söz sahibi olmasını hazmedemeyen YERLİ FİRAVUNLAR var...

Binlerce, on binlerce vatan evladını sapık ve pis emellerine, makam ve mevki vaat ederek kandıran, anaları, babaları evlatsız, gençleri sevgilisiz bırakıp Dünyanın dört bir bucağına dağıtan bu haysiyetsizler, ablalar, ağabeylerin uygun gördüğü insanlarla gençleri birleştirdiler. Sayelerinde on binlerce vatan evladının düzenleri bozuldu, şaibeli insanlar olarak bilinmelerine sebep oldular.

Mevla’m her devirde necip Türk milletine bir kurtarıcı nasip etmiştir.

Yaklaşık bir asır önce MUSTAFA KEMAL ATATÜRK nasıl yedi düvelin hainlerine baş kaldırmışsa bu devirde de RECEP TAYYİP ERDOĞAN ve arkadaşlarına bu görevi nasip etmiştir.

O Dünya’da yedi düvelle ve yedi muhalefetle mücadele veriyor.

Cumhurbaşkanımız, başkomutanımızın istemeyeni, sevmeyeni çok olsa da, istemeseler, hazmedemeseler de Dünya çapında devlet adamlarıyla mahalle arkadaşı gibi rahat devletimizin haklarını savunan delikanlı adamdır.

Bir telefon mesajıyla milletini ayağa kaldırıp, onca şehitlerimiz olmasına rağmen darbeyi milletiyle Allah’ın yardımıyla önleyen, ordusuna, emniyetine, polisine, jandarmasına hakim olan TÜRK BÜYÜĞÜDÜR RECEP TAYYİP ERDOĞAN....

TÜRK MİLLETİ OLARAK BU HAİNLERİ UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ, UNUTTURMAYACAĞIZ...

Sevgi saygı ve hürmetlerimle...

Not bu yazı altı yıl önce Düzce Damla gazetesindeki köşemde yayınlanmıştır...

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.