Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Karanlık gecenin nurlu sabahı    

  • 15.07.2022 09:00

Sevgili dostlarım 15 Temmuz gecesi dostları ve düşmanları hayrete düşüren büyük bir sınav verdik.

Koynumuzda beslediğimiz, dost bildiğimiz, dindar bildiğimiz, melek gibi görünen şeytanların istilasına uğradık Türk milleti olarak.

Millet, devlet, hükümet ve ordu olarak iyi niyetimizin, saflığımızın kurbanı oluyorduk neredeyse. Bir şeyi unuttuk--KIRK YILLIK KANİ OLURMU YAHNİ--Kırk yıl insanları, inananları, dini istismar ederek kendini mehdi ilan edecek kadar sapıtmışların tuzağına düşüyorduk.

İslam alemini perişan eden tefrikanın, şucu bucu akımlarının tuzağına düşüyorduk millet olarak.     Vatan şairimiz Mehmet Akif in “Girmeden tefrika bir millete, düşman giremez” sözünün manasını bilmeden, anlamadan şiir gibi okuduk.

Veeee sonunda ‘Toplu vurdukça yürekler, onu top tank sindiremez’ gerçeğini Dünya’ya duyurduk, ispat ettik Büyük Türk milleti olarak.     Dostlarım Dünya’da böyle demokrasi dersi veren vatanı, bayrağı, namusu, şerefi için tankların üzerine çıkan, altına giren bir millet görülmemiştir. Türk milletini kendi evladı, kendi askeri, kendi uçağı, kendi tankı, kendi ordusuyla yıkmak isteyenlerin hevesleri kursaklarında kaldı. Kazdıkları kuyulara Allah’ımız kendilerini düşürdü. Kullandıkları paşalar, maşaya döndükçe çıldırdılar.

Dünya’ya demokrasi dersi vermek isteyen vatan evlatlarının, Atatürk’ün “HAKİMİYYET KAYITSIZ VE ŞARTSIZ MİLLETİNDİR” sözünü bilen Türk milletinin, birliği, beraberliğini bir bütün oluşunu ve kendilerinin acizliklerini gördükçe hayal kırıklığına uğradılar.

Dostlarım şimdi devlet, millet, ordu, hükümet, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, köylü, kentli, genç, yaşlı, esnaf, işçi, halk olarak o kara geceden ders alma, birleşme, kenetlenme ders alma zamanıdır.

Demokrasi nöbetlerimizi sonlandırmayalım… Su uyur düşman uyumaz... Biz bir tohumuz ilk fırsatta yeşereceğiz diyen FETÖ otlarını kurutalım. İhmal etmeyelim, rehavete düşmeyelim... Birlik olalım güçlü olalım...

DOSTU DÜŞMANI KENDİMİZE GÜLDÜRTMEYELİM...

Şimdi kafa kafaya vererek sağcısı, solcusu, alevisi, sunnisi, iktidarı, muhalefeti, millet olarak silkinme, kendimize gelme, vatanımızı Atatürk ün istediği muasır medeniyete ulaşma zamanıdır.

Türk’e Türk’ten başka dost yok. 2023 seçimleri son derece önemli. Vatanını, milletini seven herkesin bu seçimlere çok duyarlı olmalarını diliyoruz.

Bu seçimler Türk milletinin şahlanma, kendini bulma seçimleri olsun... Biz yedi düvele meydan okumuş, dize getirmiş milletiz...Yedi muhalefete mi boynumuzu eğeceğiz...

GÜNEŞ UFUKTAN ŞİMDİ DOĞAR YÜRÜYELİM ARKADAŞLAR...

Burhan Tutkun Saygı sevgi ve hürmetlerimle... Not: Bu köşe yazısı beş yıl evvel Düzce Damla gazetesindeki köşemde yayınlanmıştır...

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.