• 22.12.2021 10:19

Düzce’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından olan Düzce Kırım Türkleri yeni yönetim kurulu üyeleri olarak Düzce’nin medarı iftiharı olacağına inandığımız KADIN EMEĞİ MERKEZİ’ni ziyaret ettik.

Gördüklerimize inanamadık. Her şey çok güzel düşünülmüş ve tasarlanmış. EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER.
Depremlerden sonra işyerleri olarak yapılan, yıllardır atıl durumda perişan halde bulunan binalar Özel İdare tarafından yenilenerek Düzce’deki kadın kooperatifleri ve kadın girişimcilerimize Düzce Valiliği Sosyal Yardımlaşma Vakfı tarafından tahsis edilmiştir.
Düzce Kadın Emeği Merkezi sorumlusu Koordinatör Sibel Gün Çabuk, bizlere bu güzel mekanı bir bir gezdirerek hanımlarımızın el emeklerini göz nurlarını gösterdiler.

Merkezde  Olimpik Anneler, Tarım ve Kadın Kooperatifi, Düzce Otizm Umutla Yaşam Derneği, Ümran Dikim Evi, M8A Plovers, Koi Seramik, Art Alem, Hanımeli Börek Evi, Fatma Öztürk, Erdil Kafe, Cumka Kooperatifi, Havz-ı Hayal, Şimşek Büfe Kafeterya, E  K Tasarım, Kent Konseyi Kadın Meclisi, Mutlu Kadınlar Boyama Ve Sanat Atölyesi, Yaşam Ahşap Sanat Atölyesi, Kaynaşlı kadın Kooperatifi faaliyet gösteriyor.

Girişimci hanımlarımıza iş ve meşgale mekanı olan bu güzel hizmetlerden yararlanılması için 0 380 524 80 39 Nolu telefondan bilgi alınabiliyor.

DÜZCEDE ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLUYOR...
İNANIYORUZ DÜZCEMİZ ÇOK GÜZEL OLACAK...
Sevgi saygı ve hürmetlerimle...