Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞİRİN DÜZCEM YEŞİL TÜRKİYEM

  • 15.11.2023 11:14

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın 81 ilde başlattığı daha yeşil bir Türkiye için 11 Kasım saat 11: 11'de 11 milyon fidan dikiyoruz sende katıl, kampanyasına vatanını, Düzcesini seven, aşık olan bir vatandaş olarak bizde katıldık. Düzce Gümüşpınar mevkiindeki devasa alana yedisinden yetmişine, hatta seksenine, doksanına kadar olan vatan sevdalılarının o heyecanını görünce bir kere daha 'bu asil milleti hiç bir güç yıkamaz, dize getiremez' dedim. Hangi siyasi görüşte olursak olalım, TEK GAYEMİZ VATAN VE TÜRKİYE SEVDASI OLSUN.

Tarım ve Orman Bakanlığımızın fedakar personelinin işlerini ibadet aşkıyla yaptıklarını gördüm. Her fidanın başında talebe çocuklara fidanın nasıl dikileceğini öğreten mühendisler, görevliler, meslek ve görev sorumluluklarını sergilediler. Öyle zannediyorum bu boyutta bir fidanlama çalışması dünyada ilk sırayı alır. Bunu isbat etmek içinde Türkiye çapında her gelen talebeden, vatandaştan isimleri, imzaları, resimleri alındı.İlkokul, ana okulu, ortaokul, lise, üniversiteli talebelerin o heyecanını görünce TÜRK OLDUĞUMLA BİRKEZ DAHA GURUR DUYDUM.

İstanbul Taksim'de üç beş ağaç yer değiştirdi diye Türkiye'yi ayağa kaldıran GEZİ OLAYLARINI başlatan artist ve aydın bozuntularını 11 MİLYON FİDAN dikerlerken de görmek isterdik. MAALESEF GÖREMEDİK. Onların gayeleri üzüm yemek değil bağcıyı dövmektir. O zihniyette olanların VATAN YANSA bir kalbur samanları yanmaz. Aydınız , Atatürkçüyüz derler Atatürk'ün 'YURTTA SULH CİHANDA SULH' söylemini, 'HAKİMİYYET KAYITSIZ VE ŞARTSIZ MİLLETİNDİR' söylemini görmezden gelirler. Türk vatandaşının ekseriyyetle seçtiklerini gelse bir kaşık suda boğmak isterler. TASALANMAYIN DOSTLAR. İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR

Dünya kurulalı iyilerle kötülerin mücadelesi devam etmiş, kıyamete kadarda devam edecektir. Bizler işimize gücümüze bakacak, Atatürkümüzün muassır medeniyet sevdasıyla gecemizi gündüzümüze katacağız. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, TÜRKÜ YÜCELTENE. Türkiyemizi vatanımızı yeşillendiren herkese, ÖZELLİKLE ORMAN VE TARIM BAKANLIĞI fedailerine gönül dolusu sevgi ve selamlarımla.11 KASIM DÜNYA FİDANLANDIRMA GÜNÜ BAYRAMI OLSUN.

Sevgi saygı ve hürmetlerimle....

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.