Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kadınlar İçin Güçlerini Birleştiriyorlar

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Kadınlar İçin Güçlerini Birleştiriyorlar
8.12.2021 - 11:31
Güncelleme 8.12.2021 - 11:40
Haber Merkezi

Ziyarette kadına yönelik şiddet ile mücadele kadının güçlendirilmesi ve aile, çocuk politikaları konusunda yapılacak iş birlikleri konuşuldu. Ayşe Keyir Pelin Yılık’a içerisinde Düzce’nin coğrafi işaretli ürünlerinin yer aldığı bir sepet hediye etti.

Yanık Emine Erdoğan Hanımefendi tarafından himaye edilen ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen ‘Nerede Kalmıştık Projesi’nin tanıtım toplantısına katılmıştı.

Keşir ve beraberindeki heyet yeni dönemde göreve gelen MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık ile MHP Genel Merkezi’nde buluştu.

Başkan Keşir’in Kadın Kolları MYK ve MKYK Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Nerede Kalmıştık Projesi ve AK Parti Kadın Kolları ile MHP’nin yürüttüğü projeler konuşuldu. Kadına yönelik şiddetle mücadele, kadının güçlendirilmesi, aile ve çocuk politikaları hakkında verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Bu alanlarda yapılacak işbirliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi. Başkan Keşir günün anısına, Yılık’a Düzce’nin coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet takdim etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar