Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AK Parti Teşkilatlarından Bakan Özlü’ye Sürpriz Karşılama

AK Parti Teşkilatlarından Bakan Özlü’ye Sürpriz Karşılama
26.05.2016 - 17:17

AK Parti Düzce Milletvekili Dr. Faruk Özlü’nün Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olmasının ardından Düzce’ye ilk ziyaretine AK Parti Düzce Teşkilatları özel olarak hazırlanacak. Parti il binasında basın mensuplarının karşısına tüm teşkilat başkanları ile geçen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin Düzce’nin hasret içinde beklediği Bakan özleminin sona erdiğini belirtti. AK Parti Düzce il ve ilçe teşkilat mensuplarına teşekkür eden İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Dr. Faruk Özlü’nün devir teslim töreninde tüm teşkilatlarımız hazır bulunması ve Bakanımızı yalnız bırakmaması hem bizi hem de Sayın Bakanımızı çok memnun etmiştir. Bakanımız tüm teşkilat mensuplarımıza selamlarını ilettiler” dedi.

Teşkilatlarımızın Başarısı

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, teşkilatların birlik ve beraberlik içinde olmasının neticesinde Düzce’ye Bakan geldiğini ifade ederek, “ Uyum içinde çalışmamızın sonucunu aldık. Düzce’miz Bakanlık hasretiyle yanıp tutuşuyordu. Bundan sonra Sayın Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ile birlikte çok önemli ve yeni projelere imza atacağız. Bakanlığın kıymetini bileceğiz. Sayın Bakanımız da yeni projelere imza atacağımızı belirttiler Bundan sonra Düzce çok farklı bir il olacak” diye konuştu.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’yü Düzce’de özel bir organizasyon ile karşılayacaklarını kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Sayın Bakanımızı Cumartesi günü saat 16:30’da Kaynaşlı gişelerinden karşılayacağız. Konvoy halinde il teşkilat binamıza geleceğiz ve Bakanımız teşkilatlarımıza ve hemşehrilerimize hitap edecekler. Ardından İstanbul Caddesinden esnaf ziyaretleri yaparak Anıtpark meydanına geçerek özel bir organizasyonla Bakanımızın memleketine ilk ziyaretini unutulmaz yapacağız” ifadelerinde bulundu.